Na mapie Białegostoku już jakiś czas temu pojawiło się naprawdę fantastyczne miejsce, które powinien odwiedzić każdy rodzic wraz ze swoim dzieckiem. Mowa o Fabryce Misia, czyli centrum zabaw, w którym Twój maluch odda się licznym atrakcjom i znakomitej zabawie, a Ty w tym czasie zrelaksujesz się i chwilę odpoczniesz. To przestrzeń idealna dla każdej dziewczynki i każdego chłopca – przyjdź i przekonaj się.

Gdzie spędzić czas z dzieckiem?

Jeśli nie masz pomysłu na to, jak aktywnie spędzić czas ze swoją pociechą, odpowiedzią jest Fabryka Misia. W tym miejscu nie ma czasu na nudę. To jedyne takie centrum zabaw w Białymstoku, gdzie każde dziecko może stworzyć od A do Z własnego pluszowego misia – od futerka, aż po jego cechy charakteru. Maluchy uwielbiają takie zajęcia.

dzieci

Oprócz tego, jak w każdej sali zabaw, także w Fabryce Misia znalazło się wiele kolorowych atrakcji, takich jak tory przeszkód, trampoliny, zjeżdżalnie, interaktywna podłoga, armatka ciśnieniowa, ściany do malowania, karuzela, spidertower, malowanie twarzy, baloniada i dużo więcej.

Fabryka Misia

Centrum przewiduje także atrakcje dla najmłodszych, dlatego możesz przyjść tu nawet z malutkim dzieckiem. W kąciku wyposażonym w specjalnie wyselekcjonowane zabawki, maluszek będzie czuł się wspaniale. Do Fabryki Misia możesz przyjść z dzieckiem indywidualnie każdego dnia, także w weekend. Centrum Zabaw oferuje również możliwość urządzenia zabaw grupowych, czyli urodzin, dnia dziecka, czy choinki. Moc atrakcji gwarantowana!

Gdzie spędzić czas z dzieckiem?

Atrakcje w Fabryce Misia

Fabryka Misia to nie tylko miejsce, w którym dziecko może aktywnie spędzić czas. Istnieje również możliwość zorganizowania tu urodzin malucha w jednej z siedmiu sal tematycznych. Oprócz tego oferta Centrum Zabaw posiada bogaty wachlarz warsztatów – https://fabrykamisia.pl/warsztaty , na który możesz zapisać swoje dziecko lub grupę maluchów z przedszkola lub szkoły. Wybór jest ogromny: od warsztatów chemicznych, przez tworzenie kosmetyków, bombonierek, aż po przygotowywanie lasu w słoiku. Każde dziecko będzie zadowolone.

Atrakcje w Fabryce Misia

Czas spędzony na znakomitej zabawie Twój maluch będzie wspominał przez długi czas. To doskonała okazja to tego, by rodzice odpoczęli, podczas gdy ich dzieci oddają się fantastycznym atrakcjom. Nie czekaj – zabierz swoją pociechę do Fabryki Misia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na https://fabrykamisia.pl/oferta. Sprawdzisz tu ofertę Sali Zabaw, zobaczysz, jak wygląda od środka i wiele więcej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ