Dziadkowie – jakże smutne byłoby bez nich dzieciństwo! Zapach świeżo upieczonego ciasta drożdżowego, niesamowita dawka poczucia bezpieczeństwa i ciepła, które dają wsparcie i siłę w codzienności. Już niedługo dwa wyjątkowe święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz osłodzić je seniorom bliskim Twojemu sercu.

Pomysł pierwszy: ekskluzywne praliny

Któż z nas nie lubi od czasu do czasu podjeść sobie czegoś słodkiego? Szczególnie, gdy można rozkoszować się pyszną czekoladą i dodatkami, zarówno owocowymi, jak też alkoholowymi. Czekoladki na Dzień Babci Karmello cechują się nie tylko wspaniałym nadzieniem, niebanalnymi kompozycjami smakowymi, ale również estetyczną formą podania. Kształtne pralinki kuszą i zachęcają do przetestowania każdego z wariantów. Ich liczba w środku jest zależna od wielkości wybranego pudełka. Jeżeli chcesz sprawić słodką radość babci będącej na diecie, wystarczy, że nabędziesz mix czekoladek. Wyjątkowość okazji podkreśla ozdobna mufka oraz eleganckie pudełeczko w ekskluzywnej ciemnej kolorystyce. Czekoladki zostały skomponowane w taki sposób, aby obdarowana nimi osoba miała szansę poznać najciekawsze smaki Karmello Chocolatier.

Z kolei jeśli masz dziadka łasucha, który wprost przepada za słodkościami, wybierz czekoladki na Dzień Dziadka w postaci podwójnego zestawu. Równie interesująco prezentuje się podłużny zestaw poczwórny, w którego skład wchodzi około 800 gramów słodyczy. Pudełko o klasycznej linii na pewno przypadnie do gustu seniorom, podobnie jak wyjątkowe czekoladki z nadrukiem „Kocham Cię Dziadku”.

Wśród interesujących upominków dla najbliższych świetnie sprawdzają się również wazy wypełnione po same brzegi czekoladowymi pralinkami. W zestawie dla babci znajdziesz mix czekoladek, owoce w czekoladzie, tabliczkę czekolady, pyszny krem Karmello, ciasteczka studenckie i bakalie w czekoladzie. Całość została zapakowana w eleganckie brązowe opakowanie w formie wazy, udekorowane mufką. Uśmiech na twarzy obdarowanej – gwarantowany! Czekoladki są do nabycia w sklepie internetowym https://www.karmello.pl/pl/czekoladki-na-dzien-babci-i-dziadka/.

Pomysł drugi: kwiat w szklanej osłonce

Choć zima nie jest może wymarzoną porą roku do wręczania kwiatów, gdyż w tym okresie nie ma ich zbyt wiele, zawsze przed Dniem Babci i Dziadka w kwiaciarniach i sklepach pojawia się większy wybór. Szczególnie pięknie prezentują się kwiaty umieszczone w szklanej osłonce. Obłędnie pachnące kolorowe hiacynty, dostojne storczyki czy krwistoczerwone amarylisy – każdy z nich będzie oznaką szacunku i pamięci wobec tych, którzy włożyli tyle trudu w Twoje wychowanie i w to, kim dziś jesteś.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ