Wyobraź sobie, że nagle z spod maski Twojego wysłużonego auta leci dym. Chcąc nie chcąc zatrzymujesz się na środku drogi. Twoje konto bankowe z początkiem miesiąca ogłosiło kapitulacje. Skąd wziąć w środku nocy tak dużą sumę pieniędzy?

Wyobraź sobie, że jedziesz w podróż, jest ciemna noc, mały ruch i nagle z spod maski Twojego wysłużonego auta leci dym, a samochód zaczyna wydawać  z siebie niepokojące odgłosy. Chcąc nie chcąc zatrzymujesz się na środku drogi krajowej. Ustawiasz trójkąt i zaglądając pod maskę wiesz, że bez mechanika się nie obejdzie. Niestety Twój warsztat jest oddalony o kilkadziesiąt kilometrów stąd, a Twoje konto bankowe z początkiem miesiąca ogłosiło kapitulacje. Powstaje problem, bo trzeba znaleźć warsztat, zadzwonić po pomoc drogową i znaleźć nocleg na czas naprawy. Tylko skąd wziąć w środku nocy tak dużą sumę pieniędzy?

Rozwiązanie na wyciągnięcie ręki

W takiej sytuacji możemy się zwrócić po pomoc do naszych bliskich, jednak i to rozwiązanie może być zawodne, a na decyzje o przyznanie kredytu w banku możemy bardzo długo czekać. I tu pojawia się światełko w tunelu. Z pomocą przyjdzie szybka pożyczka online, która ze względu na swoje liczne zalety, ma coraz większe grono zwolenników. Przede wszystkim jest bardzo wygodna, wniosek składamy przez Internet, a po jego weryfikacji pieniądze na koncie możemy otrzymać w przeciągu 15 minut. Dużym atutem jest również to, że do zaciągnięcia pożyczki nie potrzebujemy żadnych dodatkowych zaświadczeń. Wystarczy tylko dowód osobisty, polskie obywatelstwo oraz ukończone 18 lat. Kolejnym walorem pożyczki jest również to, że możemy sami decydować o wysokości kwoty.

Pożyczka z opcją na dłużej

Przy składaniu wniosku o pożyczkę należy pamiętać, że ma ona bardzo krótki termin spłaty, zazwyczaj wynosi on 30 dni. Jednak na rynku pożyczek w ostatnim czasie pojawiła się opcja wzięcia pożyczki również na dłużej. Takim rozwiązaniem jest szybka pożyczka online na raty, którą można spłacić w ciągu 24 miesięcy. Każdy parabank na swojej stronie posiada także możliwość sprawdzenia wysokości raty, którą można dopasować do swoich finansowych możliwości. Dzięki tej opcji mamy możliwość zabezpieczenia się w przypadku opłacenia awarii samochodu i opłacenie mechanika za sprowadzenie części. Warto jednak wiedzieć, że każdą pożyczkę nawet na raty należy spłacić w wyznaczonym przez parabank terminie. W przeciwnym razie musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami oraz groźbą, że brakiem spłaty może zainteresować się także firma windykacyjna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ