Gdy dziecko przestaje być niemowlęciem, wielu rodziców decyduje się na zakup nowego wózka, ponieważ o wiele bardziej pożytecznym rodzajem siedziska staje się dla maluszka budka występująca w spacerówce, pozwalająca mu na wygodne siedzenie oraz oglądanie świata, niż zamknięta gondola, jaką używali do tej pory. Jednym z najbardziej znanych i cenionych modeli spacerówek jest wózek spacerowy Espiro, który wyróżnia się licznymi zaletami.

Jak wybrać najlepszą spacerówkę?

Szukając najlepszego wózka dla większego dziecka, każdy rodzic z czasem natknie się na wózki Espiro. Są to bowiem nowoczesne modele spacerówek, które łączą w sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Nic dziwnego zatem, że wielu rodziców decyduje się właśnie na nie.

Wózki spacerowe Espiro dostępne w sklepie internetowym abcdomu24.pl posiadają duże, gumowe koła, które pozwalają na jazdę po każdym terenie, a także świetnie amortyzują niewielkie wstrząsy, jakie powstają dla przykładu po najechaniu na krawężnik. Wózek jest wyposażony także w prosty w obsłudze hamulec, który blokuje jednocześnie dwa tylne koła. Dlatego Espiro wózek spacerowy sprawdzi się dla wszystkich tych, których dzieci lubią długie i intensywne spacery.

Oprócz łatwości obsługi spacerówka Espiro charakteryzuje się także wysokim stopniem bezpieczeństwa, jakie zapewnia dziecku. Oprócz miękkiej budki oraz stabilnych pięciopunktowych pasów, które utrzymują maluszka w odpowiedniej dla niego pozycji, wózek ma dodatkowe elementy odblaskowe, jakie zwiększają jego widoczność po zmroku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ