Powszechnie zastanawiamy się czemu niektóre kobiety mimo przeciętnej urody zdecydowanie bardziej zachęcają do siebie panów lub w jaki sposób zwyczajny mężczyzna pozyskuje respekt i ma w sobie dziwną aurę dominacji czy jeszcze w jaki sposób niektórzy ludzie są niezwykle przejrzyści oraz z możliwością wchodzą w interakcje międzyludzkie. Tak, na to wszystko znaczący nacisk mają feromony. Feromony są związkami chemicznymi wydzielanymi poprzez nasz organizm. Dla zmysłu powonienie człowieka są pozbawione zapachu, jednak wdychane są bezpośrednio przez nos oraz trafiają do mózgu. Są sposobem na komunikacje zwierząt z innymi osobnikami za pomocą zapachu, chociaż my ich nie wyczuwamy – przekazują odpowiednią wiedzę dla umysłu bezpośrednią drogą. Jednak w ostatnich czasach przy naszym stylu życia feromony są wydzielane w niższym stopniu niż dawniej, możemy odnaleźć na rynku mnóstwo dostępnych produktów z dodatkiem feromonów. Dowiedz się w który sposób chemia oddziałuje na nasze działanie w społeczeństwie i relacje w innymi.

Feromony a ich nacisk na otoczenie

Feromony w niezwykle ważnym stopniu wpływają na nas samych i otoczenie w jakim się znajdujemy. Dzięki stosowaniu feromonów stoimy się bardziej korzystni dla płci przeciwnej, nasze stosunki seksualne są dłuższe, bardziej intensywne i wynikają z większą częstotliwością. Jednak feromony są ważnym elementem nie tylko w sferze łóżkowej. Nacisk feromonów w niezwykle ważnej ilości zależy od ich formy chemicznej, jednak część zwiększa naszą atrakcyjność i dodaje pewności siebie. Niezwykle powszechnie ułatwia również komunikacje, szybciej ludzie przed nami się otwierają oraz dają nas sympatią. Łatwiej i jest nam nawiązywać nowe relacje i przełamać nieśmiałość. Wykorzystywanie feromonów ma sporo zalet, oto niektóre spośród nich: Wzmocnienie atrakcyjności; Otwartość i gwarancję siebie; Podniesienie wiarygodności podczas kontaktów w własnymi osobami; Odpowiedniejsze mienie na rozmowach kwalifikacyjnych; Lepszy związek z drugim człowiekiem, Większy szacunek w stosunku do swej osoby, Większa wrażliwość i bogatsze stosunki seksualne; Łatwiejsze kontakty i zawieranie bliższych relacji z innymi; Przewodnictwo w grupie, efekt lidera.

Feromony

Typy feromonów a ich podział

Feromony możemy wydać na męskie i żeńskie, chociaż część może być użytkowana przez obie grupy, należy dostosować ich dobór do naszych potrzeb i efektu na którym osiągnięciu nam zależy.

Kopuliny

Jest niezwykle popularnym feromonem wśród kobiet. Dodaje kobiecości, podnosi naszą atrakcyjność i dodaje energii oraz dzikości relacjom względem panów. Ten feromon niezwykle mocno wpływa na testosteron u panów, dlatego powszechnie jest używany przez kobiety by część przyjemność i częstotliwość zbliżeń intymnym. Dodaje im również pikanterii oraz pewnego typu dzikości, warto natomiast pamiętać, iż stosowanie pigułek antykoncepcyjnych może obniżyć robienie tego feromonu.

Estratetraenol

Jest innym feromonem typowo kobiecym oraz podobnie jak przedstawiony wyżej – zwiększa atrakcyjność kobiety w oczach płci przeciwnej, zwiększa naszą kobiecość i działa na polepszenie stosunków w sferze intymnej. Także w mniejszych ilościach poprawia nastrój dla panów i na samą kobietę oddziałuje pobudzająco i sprawia, iż czuje się bardziej seksowna. W większych ilościach że być wyczuwany przez niektóre osoby, najczęściej zapach jest odczuwany jako piękny oraz kwiatowy.

Androstadienon

Feromon polecany zwłaszcza dla panów, który bardzo pozytywnie oddziałuje na kobiety. Dzięki temu feromonowi kobiety w Twoim otoczeniu będą były lepszy humor, będą dużo oraz bezpiecznie się czuły. Także w oczach kobiet staniesz się bardziej męski i stosowanie tej podstawie może wpłynąć na poprawę życia intymnego.

Androstenol

Feromon uznawany za męski, a że być polecany przez obie płcie. Jego działanie tworzy aurę dominacji, mogącej w nadmiarze przypominać chociażby agresywność. Stosowanie go pozwoli widzieć Cię jako osobnika dominującego, silnego, zwiększa atrakcyjność i gwarancję siebie. Polecany zwłaszcza dla osób pragnących zwiększyć swoją atrakcyjność i popularność względem kobiet i szacunek oraz podporządkowanie względem panów.

Androsterol

Jeden spośród najpopularniejszych męskich feromonów, który odpowiada za postrzeganie nas młodymi oraz pełnymi energii. Stosowanie go pozwala usprawnić stosunki społeczne wśród ludzi obojga płci, ale oddziałuje także korzystnie na ilość i jakość stosunków seksualnych. Chociaż wpływa on na poprawę relacji obu płci to szybko działają na niego kobiety oraz skutkuje wzbogaceniem życia erotycznego. Androsterol ułatwia także zapoczątkowywanie nowych znajomości, wpływa na gwarancję siebie oraz otwartość w nawiązywaniu kontaktów. Warto natomiast pamiętać, iż dawanie go w zbyt dużej miar może przydać się do efektu uległości oraz podporządkowania innym. Polecany jest dla panów pragnących stworzyć romantyczną atmosferę czy sukcesy w ścieżkach biznesowych wymagających dobrych relacji z klientami i pracownikami.

Androsteron

Kolejny z grupy feromonów typowo męskich o niezwykle skutecznym działaniu. Wytwarza silną aurę dominacji i poczucia bezpieczeństwa oraz stabilizacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ