Każdy mężczyzna chociaż raz spotkał się w naszym życiu z sytuacją, jeśli miał ochotę poszaleć wraz ze swoją partnerką w łóżku – podczas jak ta nie miała na to ochoty. Nic w tym dziwnego, kobietom o wiele że jest osiągnąć gotowość oraz energię do stosunku, i na pewno jest to dłużej niż w wypadku panów. To całkiem naturalna kolej rzeczy, podczas jeśli mężczyzna gotowy jest do zbliżenia oraz o mnóstwo że jest mu ostudzić podniecenie bez rozładowania – kobieta stopniowo pożądanie roznieca a może te stopniowo je w sobie wyciszyć. Co więc radzić parom na udany, pełen namiętności wieczór? Odpowiedź być może znajdziecie tylko w niniejszym artykule, poświęconym znanemu dosyć dobrze afrodyzjakowi jakim jest hiszpańska mucha.

Historia afrodyzjaku

Hiszpańska mucha to specyfik znany już od starożytności. Już wtedy zajmował się niesamowicie wielką popularnością, ponieważ ledwie kilka kropel mogło wzniecić namiętność w kochankach. Chociażby obecnie jest to ceniona substancja, nie tylko wykorzystywana do pobudzenia apetytu płciowego, a również w medycynie naturalnej oraz ludowej. Jakie jest pochodzenie afrodyzjaku? Hiszpańska mucha jest tak naprawdę potoczną nazwą pewnego typu chrząszcza, który mieszka w wszystkiej Europie Południowej i Centralnej. Spośród tego powstaje oczywiście, iż spotkać go możemy również u nas, w Polsce. Jego ważna nazwa brzmi jednak odmiennie, bo pryszczel lekarski. Jest toż owad, który jest pewną substancję, w jakiej skład wchodzi kantarydyna – substancja mocno podrażniająca. W sprawach zagrożenia chrząszcz wydziela wspomniany płyn, jaki jest niekorzystny dla organów wewnętrznych człowieka, jak także dla organów płciowych. Problemem prezentuje się fakt, iż dawka substancji wydzielanej przez żuka, jaka jest lecznicza – niewiele różni się od ilości, która wykaże się dla człowieka szkodliwa oraz potrafi mu zaszkodzić, chociażby w dosyć dużym stopniu. Spośród tego tylko powodu wykorzystywanie prawdziwej hiszpańskiej muchy nosi ze sobą dosyć wielkie ryzyko, zwłaszcza jeśli jest wykorzystywana bez większej rozwagi.

Czy to pewne?

Widząc powyższe informacje, dużo osób zapewne rozpocznie się zastanawiać lub wykorzystywanie hiszpańskiej muchy jest pewne. Nikt jednak nie chce zaszkodzić własnemu zdrowiu w najmniejszym stopniu. W tym natomiast przypadku nie zajmuje się czego bać – współcześnie znana oraz używana wersja tego afrodyzjaku ma całkiem inny skład. Jest ją wygodna dla organizmu mieszanka kapsaicyny (którą można odnaleźć jeszcze w papryczce chilli) oraz pobudzających ziół. Są toż proste elementy, pozbawione chemii oraz nie stanowiące żadnej szkodliwości o ile zdecydowanie nie przekroczy się zalecanej dawki.Trzeba jednak pamiętać i o tym, iż nie jest toż substancja, którą należałoby wykorzystywać w normalnym użytku. Owszem, stanowi świetne urozmaicenie, ale przesadne korzystanie z każdej substancji, chociażby nieszkodliwej oraz naturalnego pochodzenia nosi ze sobą jakieś następstwa. Przedawkować można wszystko, jest to jak wiadomo niekorzystne oraz powinno się tego wystrzegać.

Jak to działa?

Jest to substancja mocno pobudzająca, która wedle opinii oddziałuje na część ludzi. Zdecydowanie podkręca stopień libido, co sprawia, iż kobiety przestają być takie chłodne. Stosunek staje się wiele bardziej duży, większy oraz namiętny. Mówi się, iż przeżycie orgazmu po zastosowaniu hiszpańskiej muchy jest całkiem nowym doznaniem. Orgazm staje się mocniejszy oraz żyje dłużej niż normalnie. Jest to idealny sposób na rozpalenie płomiennego uczucia oraz spędzenie upojnej nocy we dwoje.

Jak dawkować?

Hiszpańska mucha to afrodyzjak sprzedawany zazwyczaj pod formą bezwonnego oraz bezbarwnego płynu o innych stężeniach. Nie ma powodu więc, żeby obawiać się, iż smak nie przypadnie nam do gustu, lub również sprawi, iż napój, w którym go podamy przestanie nam smakować. Ważna kwestia to taka, iż im większe natężenie, tym substancja zadziała lepiej. Warto od razu kupić afrodyzjak z wyższej półki cenowej, by wynik był dobry oraz nie zniechęcił. Dawkowanie jest w tej sprawy bardzo istotnym elementem. By specyfik zadziałał, należy zastosować się do wyznaczonej ilości na opakowaniu, będzie ona inna w współzależności stężenia produktu, ale zawsze jest to kilka kropel. Mniejsza dawka nie zadziała, a wyższa może zadziałać wręcz przeciwnie do zamierzonych efektów. Dlatego trzymanie się zalecanej ilości jest takie istotne. Odpowiednio odmierzoną dawkę dodajemy najlepiej do wody, czy i różnego typu zimnego napoju. Nie może stanowić to przecież w żadnym razie napój alkoholowy! Musimy również zapomnieć o wykorzystaniu gorącego lub chociażby ciepłego napoju, jak na przykład herbata. Czemu? Wysoka gorączka najzwyczajniej w świecie odbiera niezwykłe właściwości specyfiku.

Kto odczuje efekt po zażyciu?

Hiszpańska mucha z powodzeniem działa również na panów, jak oraz kobiety. Jednak mówi się, iż to u mężczyzny częściej są efekty po zażyciu afrodyzjaku. Stąd wniosek, iż to mężczyźni potrafią odczuć większe korzyści. Specyfik nie tylko rozpala namiętność oraz energia na seks, ale także podczas samego stosunku zwiększa doznania oraz zwiększa możliwości, tym samym przedłużając chwile uniesienia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ