Modna ślubna jest bardzo wymagająca i zmienia się z roku na rok. Z tego względu wybór ubioru i butów ślubnych jest nie lada wyzwaniem. Każda Panna Młoda chce wyglądać elegancko, oryginalnie, ale coraz więcej kobiet stawia także na komfort i wygodę. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, zatem warto wybrać buty ślubne w których czujemy się dobrze i komfortowo.

Wysokie buty ślubne

Jeżeli chodzenie na wysokich obcasach nie jest problemem dla Panny Młodej, to warto zakupić buty na wyższym obcasie. Wysoki obcas uznawany jest za atrybut kobiecości i symbol atrakcyjnego wyglądu. Kobieta w wysokich butach wydaje się szczuplejsza, nieco wyższa, a co ważniejsze wysoki obcas wymusza, aby sylwetka była wyprostowana. Mówiąc krótko warto wybrać wysokie buty ślubne, ponieważ dodają one kobiecości. Koniecznie trzeba także zwrócić uwagę na wysokości obcasa, ponieważ im jest on wyższy, tym mniej stabilniejszy.

Niskie buty ślubne

Najpewniejszym wyborem będą buty na niskim obcasie. Przede wszystkim są wygodne i praktyczne. Z pewnością wygodne buty ślubne są podstawą dobrej zabawy. Można w nich tańczyć do białego rana i cieszyć się z weselnej imprezy. Wybierając buty ślubne warto rozchodzić je przed ślubem, aby w trakcie uroczystości nie było niespodzianek. Nie wystarczy założyć butów na chwilę, tylko trochę się w nich przespacerować, aby się upewnić, że są właściwym wyborem.

Płaskie buty ślubne

Buty na płaskim obcasie z pewnością są idealne dla kobiet, które nigdy nie chodziły w szpilkach, albo po prosto stawiają na komfort i wygodę. Płaskie buty ślubne także mogą być eleganckie i kobiece. Idealnie sprawdzą się w momencie, kiedy partner jest niewiele wyższy od partnerki lub takiego samego wzrostu. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na płaskie buty, także wybór na rynku jest bardzo duży. Niektóre Panny Młodej stawiają na ekstrawagancję i wybierają na ślub trampki, adidasy, tenisówki czy baleriny.

Buty ślubne na koturnie

Ostatnio coraz więcej kobiet eksperymentuje w sprawie obuwia na ślub. Kiedyś każda Panna Młoda wybierała klasyczne, białe buty na wysokim obcasie, ale w ostatnich latach modne zrobiły się także buty na koturnie. Z pewnością wyglądają one bardzo elegancko i przyciągają wzrok, ale niekoniecznie są wygodne w tańcu. Warto wcześniej określić, co jest dla nas najważniejsze przy wyborze butów do ślubu.

Warto zastanowić się nad doborem butów ślubnych, ponieważ niewygodne obuwie może zepsuć całą uroczystość. Koniecznie trzeba wybrać buty w których jest się w stanie przetańczyć całą noc. Dobrym pomysłem jest także przygotowanie zapasowych butów na ślub. Kiedy zmęczenie będzie dawało o sobie znać, dobrze jest mieć ze sobą płaskie, wygodne buty, które mogą uratować z opresji. Jeżeli Panna Młoda może pozwolić sobie tylko na zakup jednej pary butów na ślub, z pewnością najlepszym wyborem będzie płaskie obuwie, tudzież buty na niskim obcasie.

Źródło: Yes I Do – Obuwie ślubne

[Głosów:4    Średnia:3.8/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ