Dzieci uwielbiają zabawę. I trudno im się dziwić, przecież dorośli też ją kochają! Jednak to właśnie przez nią najlepiej jest do dzieci dotrzeć i umożliwić im poznawanie świata. W taki sposób robi to właśnie platforma Squla.pl – która daje najmłodszym możliwość jednocześnie zabawy i nauki w pięknym i bajkowym świecie fantazji.

Czym jest Squla?

Interaktywna platforma edukacyjna Squla, to miejsce w internecie, gdzie dzieci mogą pozostać na dłużej i to w dodatku w ogromnym dla nich „pożytkiem”. Na Squla będą się nie tylko świetnie bawić, ale również uczyć rzeczy, które okażą się dla nich przydatne zarówno w szkole, jak i w życiu codziennym.

Squla – która budowana jest we współpracy z fachowcami z Oxford Univeristy Press – to platforma interaktywna z blisko 40 tysiącami zadań, misji i quizów, które poruszają kwestie związane z otaczającym nas światem, życiem codziennym, jak również zagadnieniami, o których dzieci uczą się na zajęciach szkolnych.

Kto może używać Squla?

Tak naprawdę to każdy, kto ma na to ochotę. Choć szczególnie polecana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także już nieco starszym dzieciom w klasach od 1 do 6.

Squla przystosowana jest również do pracy nauczyciela, który może ją zabrać ze sobą na szkolne zajęcia.

Squla w szkole

Nauczyciele mogą korzystać ze Squla całkowicie za darmo. Co ważne, tematy Squla zgodne są z aktualnym programem nauczania według wytycznych MEN i obejmują wszystkie przedmioty, których dzieci mogą się uczyć w szkole.

Program zajęć i ćwiczeń można dowolnie dostosować podług aktualnych lekcji, a także poziomu zaawansowania dzieci. Możliwe jest jego używanie na wszystkich komputerach, a także systemach i tablicach interaktywnych.

Squla w domu

Po zakończonych zajęciach dzieci mogą używać Squla również w domu. Dzięki niej usystematyzują wiedzę zdobytą na zajęciach i dodatkową się rozluźnią po szkole.

Interaktywne zadania w Squla pomogą opanować trudniejszy szkolny materiał pod okiem rodzica i – w niektórych przypadkach – ograniczą potrzebę korzystania z korepetycji.

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ