Kolonie nad jeziorami mają naprawdę niesamowity, magiczny klimat! Bliskość natury, błogi czas upalnych wakacji i grono wspaniałych ludzi to najlepszy przepis na niepowtarzalne, piękne wspomnienia. Kolonie letnie 2019 to bardzo bogata oferta tematów, z których na pewno każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

KOLONIE ŻEGLARSKIE

Tym, którzy wiele razy słyszeli, że mogą zostać kimkolwiek zechcą, najbardziej polecamy zostać… wilkami morskimi! No, na razie przynajmniej śródlądowymi, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć. Oprócz nauki żeglowania nauczymy się przewidywać nadchodzące zmiany pogody, dowiemy się jak poradzić sobie w kryzysowej sytuacji na wodzie i udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Poza tym obowiązkowo poznamy liczne szanty, tajniki prac bosmańskich nawigacji, locji i bogatą, żeglarską etykietę. Ahoj, żeglarze!

WODNE KOLONIE

To będzie prawdziwe wodne szaleństwo! Oprócz standardowego plażowania nad jeziorem i doskonalenia umiejętności pływania na koloniach wodnych czeka na nas rejs żaglówką, wyprawa kajakami, ekscytujący aquafitness na wodnej macie, pływanie na torze desek skimboardowych, rowerki wodne, bitwa na balony z wodą i wiele innych wodnych (i nie tylko!) wspaniałych atrakcji.

KOLONIE ARTYSTYCZNE

Małym artystom bliskość natury niosła będzie nieskończone pokłady natchnienia! Koło garncarskie, decoupage i malowanie na drewnie, czy szkle nie będzie miało przed nami żadnych tajemnic, a wieczorem wybierzemy się na plener w świetle zachodzącego słońca. Kolonie letnie 2019 skierowane do artystycznych dusz to gwarancja świetnej zabawy, pięknych wspomnień, ale także rozwoju umiejętności w zakresie ceramiki, malarstwa i wielu innych ciekawych technik!

KOLONIE SURVIVALOWE

Dla kochających wyzwania, wycieczki i dreszczyk emocji wywołany brakiem dostępu do wygód, które oferuje nasz codzienny świat proponujemy prawdziwą szkołę przetrwania, czyli kolonię survivalową! Jak znaleźć zgubioną drogę w lesie, zbudować bezpieczne schronienie, które w miarę możliwości nie będzie przepuszczało wiatru i deszczu, przewidzieć nadchodzące zmiany pogody, rozpalić ognisko bez użycia zapałek i zdobyć pożywienie tam, gdzie na pierwszy rzut oka wcale go nie ma? Te i wiele innych przydatnych umiejętności pozwalających na poradzenie sobie w ciężkich, nieprzewidzianych sytuacjach zdobędą uczestnicy kolonii survivalowej. Las już nigdy nie będzie nam straszny!

KOLONIE SPORTOWE

Kolonie sportowe to ukłon w stronę kochających aktywność fizyczną, nielubiących statecznych zajęć i niemogących usiedzieć w miejscu. Oprócz najbardziej znanych sportów takich jak badminton, tenis stołowy, czy piłka wodna, zasmakujemy między innymi łucznictwa, kajakarstwa, wskoczymy na megatrampolinę, popływamy na torze desek skimboardowych oraz pobiegamy po wodzie na specjalnej, pływającej macie! Kolonie 2019 to mnóstwo sportowych propozycji dla dzieci w każdym wieku.

INNE ATRAKCJE

Program każdej kolonii, niezależnie od tego jaką tematykę wybierze dziecko, zawiera liczne dodatkowe atrakcje, takie jak ogniska, dyskoteki, bitwy na baloniki wypełnione wodą, konkursy, wycieczki, czy gry terenowe. Kolonie 2019 na pewno nie będą nudne – pomysłów jest co nie miara. Na pewno każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie w tych bogatych programach.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ