W ramach dzisiejszego wpisu postanowiliśmy przyjrzeć się metodzie wizualnego zagęszczania włosów, która to w dalszym ciągu najchętniej wybierana jest przez przedstawicielki płci pięknej mieszkające w kraju nad Wisłą. Doskonale rozumiemy dlaczego są one tak zainteresowane rzeczonym rozwiązaniem, bowiem nie tylko daje ono spektakularne efekty, ale i jest relatywnie niedrogie.

Dość powiedzieć, że w Polsce keratynowe przedłużanie włosów to jeden z najmniej kosztownych zabiegów, dzięki któremu osoby zmagające się z problemami z nadmiernie przerzedzającymi się oraz wypadającymi w sposób niekontrolowany włosami mogą ponownie poczuć się atrakcyjnie, z dumą prezentując rodzinie, znajomym oraz współpracownikom gęste, bujne oraz lśniące włosy. Otrzymujemy jednakże rozliczne pytania od zaniepokojonych konsumentek, które to pragną wiedzieć, czy keratyna aplikowana na gorąco nie uszkadza włosów oraz czy same doczepiane pasemka nie obciążają nadmiernie fryzury.

Z przyjemnością stwierdzić możemy, iż odpowiedź na obydwa te jakże słuszne pytania to szczere, mocne „nie”. W naszym salonie wykorzystujemy bowiem najnowszej generacji urządzenia i preparaty, dzięki którym keratynowe zagęszczanie włosów jedynie w minimalnym stopniu wpływa na strukturę uczesania, natomiast poszczególne pasemka wystawione są na ekspozycję na wysoką temperaturę wyłącznie przez kilka krótkich chwil. Co więcej, stosowane przez nas pasemka zagęszczające i przedłużające wizualnie fryzurę wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które to gwarantują nie tylko naturalny wygląd całości, ale i w żadnym stopniu nie obciążają włosów, co jak doskonale wiemy mogłoby doprowadzić do znacznego pogorszenia się ich kondycji, szczególnie w sytuacji, gdyby osoba decydująca się na przedłużanie keratynowe zdecydowała się nosić pasemka przez okres kilkunastu kolejnych tygodni.

Doskonale rozumiemy, że nawet pomimo naszych zapewnień, część klientek będzie chciała uniknąć tej metody. Dla takich konsumentek przygotowaliśmy szeroki wachlarz innych, równie skutecznych rozwiązań, spośród których wymienić można chociażby przedłużanie i zagęszczanie włosów przy wykorzystaniu systemów włosów lub  ringów lub tak zwane zagęszczanie „kanapkowe”. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o każdej z nadmienionych powyżej technik, uzyskać informacje odnośnie ich kosztu oraz bezpieczeństwa, jak również zadać pytania uzupełniające, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Można się z nimi komunikować mailowo, telefonicznie lub też odwiedzając nasz salon bezpośrednio w godzinach pracy.

Z radością informujemy, że stale poszerzamy nasz asortyment, dodajemy do niego coraz to nowe rodzaje pasemek przedłużających i zagęszczających, jak również regularnie modernizujemy nasz „park maszynowy”, co jest gwarancją, że poddają się Państwo zabiegom bezpiecznym, skutecznym oraz gwarantującym co najmniej zadowalający rezultat końcowy. Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z naszym zakładem!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ