Miejsca takie jak klinika Ultimed cieszą się obecnie coraz większą popularnością, z uwagi na ideę przewodnią – połączenie pracy kilku specjalistów. Pozwala to w jednym miejscu stworzyć możliwość współpracy stomatologa z chirurgiem i endokrynologiem, co ma istotne znaczenie np. dla kobiet w ciąży.

Klinika Ultimed – jakie usługi oferuje?

Standardowo klinika posiada usługi stomatologiczne, w zakres których wchodzi m.in. ekstrakcja zębów, usuwanie zębów, a nawet takie zabiegi jak hemisekcja a resekcja zębów. Standardem jest już, że wyrywanie zębów i inne zabiegi są bezbolesne, ale nowość stanowi połączenie pracy lekarza stomatologa z innymi specjalistami. Blisko współpracują ze sobą m.in. endokrynologi i ginekolog.

Trzon działania kliniki – pracownia protetyczna i implanty stomatologiczne

Główna działalność kliniki, jak zaznaczono na stronie internetowej – ultimed.com.pl, opiera się na pracowni protetycznej i tworzeniu implantów stomatologicznych. Dla pacjenta jest to możliwość zadbania o pełny uśmiech i leczenie różnego typu schorzeń w jednym miejscu, bez konieczności poświęcania czasu i kosztów na wizyty w wielu miejscach. Wyspecjalizowane grono fachowców i przyjazny personel sprawiają, że miejsce jest profesjonalną i przyjemną przestrzenią dla pacjentów.

W przypadku bezpośredniej, codziennej pracy z pacjentami, miejsca takie jak klinika Ultimed zyskują wyspecjalizowane grono fachowców. Ich doświadczenie daje możliwość pracy z nawet najbardziej wymagającymi pacjentami i leczenia różnorodnych schorzeń. Stwarza to też możliwości do współpracy i brania udziału w procesie diagnostyczno-terapeutycznym na terenie kliniki, w sytuacji kiedy pacjent wymaga hospitalizacji. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku kobiet w ciąży, które wymagają specjalnej opieki. Indywidualne podejście do każdego pacjenta to jednocześnie gwarancja dobrej i efektywnej współpracy z pacjentem, co ma znaczenie na każdym etapie leczenie i pozwala osiągać pozytywne efekty w zakresie wszechstronnej opieki medycznej. Sprawdza się to w innowacyjnych klinikach, takich jak klinika Ultimed.

Więcej informacji o działalności kliniki można znaleźć na stronie internetowej – ultimed.com.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ