Co dopiero zostaliśmy rodzicami, a już nasz maluszek staje się coraz bardziej kontaktowy, sprawny motorycznie, wydaje pierwsze dźwięki i słowa, próbuje wstawać. Ani się oglądniemy jak skończy się nasz urlop macierzyński i będzie trzeba zadecydować, czy zostajemy z dzieckiem w domu na urlopie wychowawczym, czy posyłamy do żłobka.

Każdy z nas boi się chorób, które maluch może złapać w żłobku i to jest główny argument, który powstrzymuje nas przed posłaniem go do żłobka. Natomiast rozwój i edukacja dziecka wśród rówieśników jest bardzo ważna na tym etapie życia. Nieraz sytuacja materialna zmusza nas do posłania dziecka do żłobka. W miastach sporym problemem jest dostanie się do publicznej placówki, dlatego często pozostaje wybór prywatnego żłobka. Ich oferta jest coraz bardziej bogata, żeby przyciągnąć uwagę rodziców. Zdarza się, że w jednej placówce jest i przedszkole i żłobek językowy dla dzieci. Wtedy dziecko na dłużej zżyje się z jednym miejscem oraz innymi dziećmi, a także od najmłodszych lat będzie aktywnie uczyć się języka angielskiego.

Rozwój i edukacja dziecka jest ważnym aspektem w trakcie trudów wychowania. Żłobek, a później przedszkole i panie, zajmujące się naszym dzieckiem, oferując ciekawe i edukujące zabawy pomogą przygotować dziecko do szkoły i interakcji z rówieśnikami. Mieszkając w dużym mieście takim jak Kraków lub Warszawa możemy przebierać w atrakcyjnych ofertach prywatnych żłobków i przedszkoli. Prywatne przedszkole i żłobek http://kangurekhop.pl/krasinskiego/o-nas/ w Warszawie działa już 10 lat, dlatego możemy być pewni, że dziećmi zajmuje się wykwalifikowana i profesjonalna kadra, mająca doskonale doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzieci uczestniczą w wielu rozwijających ich talent zajęciach, między innymi z języka angielskiego i hiszpańskiego, gimnastycznych chodzą na basen i rozwijają sprawność manualną.

Przedszkole i żłobek językowy dla dzieci na pewno pomoże naszemu dziecku łatwo przyswoić naukę języka obcego poprzez śpiewanie łatwych piosenek, powtarzanie codziennych zwrotów, krótkie dialogi z paniami, oglądanie bajek w obcym języku. Ważne jest, by maluszka jak najwcześniej zaznajamiać z językiem angielskim bądź hiszpańskim. Prywatne przedszkole i żłobek kangurekhop.pl współpracuje z native speakerami, dzięki którym dziecko osłucha się żywego języka.

Wspierajmy rozwój i edukację naszym dzieci już od pierwszych lat, by wyrosły na inteligentnych i wykształconych ludzi, którzy godnie będą za kilkanaście i kilkadziesiąt lat nas reprezentować, będą zdrowi i sprawni fizycznie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ