Dzieci mają niezwykła wyobraźnię, która napędza ich działania, a nam, dorosłym, stawia coraz to trudniejsze wyzwania. Największa inspiracja dla dzieci są magiczne postaci i bohaterowie bajek i filmów animowanych. Które dziecko nie marzy o tym, by choć na chwilę móc dołączyć do swoich ulubieńców stać się jednym z nich. Na pewno sama pamiętasz z dzieciństwa takie fascynacje i jakie było to dla ciebie ważne. Nie burzmy więc dziecięcych marzeń, dajmy się ponieść fantazji i pomóżmy im choć na chwile stać się niezwykłymi postaciami o czarodziejskich mocach. 

Zobacz też: http://trzypion.pl/jak-zostac-syrena/

Strój syrenki

Jedna z ulubionych postaci dla dziewczynek jest syrenka. Niemal każda mała dama chciałaby mieć niebiański głos i błyszczący syreni ogień. Jeśli masz córeczkę, z pewnością wiesz o czym mówię. Fascynacja syrenkami przekłada się na różne obszary. To obowiązkowy print na ubraniach i akcesoriach, ulubiona zabawka. Do znudzenia czytacie juz po raz setny przygody o syrence Arielce. 

Zadbaj o szczegóły

A gdyby tak zaczarować ją w syrenkę na chwilę? Możesz kupić specjalny strój, wbrew pozorom nie kosztują one tak wiele, a z pewnością będą często wykorzystywane. Jeśli nie chcesz się porywać na takie zakupy lub po prostu nie masz do takich produktów dostępu, bez problemu wyczarujecie strój z tego, co macie w domu. Przejrzyj stare ubrania, może znajdziesz tam dawno nie używana sukienkę sylwestrową. Doskonale się nada na rybi ogon. Wystarczy związać ją lekko przy kostkach tak, by nie krępowało to ruchów. Aby całkiem odmienić swój wygląd, możecie zabarwić włosy różowy, niebieską bądź fioletową bibułą. Nie martw się, barwnik zejdzie z włosów po pierwszym myciu. Nie zapomnijcie o solidnej dawce brokatu. Możecie oprószyć nim włosy i ciało. Spryskajcie je lakierem do włosów, aby błyszczące drobinki zaraz nie opadły. 

Prawie prawdziwa syrenka

A co jeśli twoja córka rośnie, a morzenie o zostaniu syrenka nie mija? Cóż,, jeśli potrafi juz pływać możesz zapisać ją na specjalne zajęcia, na których nauczy się pływać jak syrena. Niezbędny będzie specjalny syreni ogon. Niestety, takie zajęcia dostępne są jedynie w dużych miastach.

Przeczytaj też: http://www.flyweb.pl/sposob-zrobic-zakupy-posrednictwem-allegro/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ