Dzieci interesują się wieloma zwierzątkami i praktycznie wszystkie kochają. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy bardzo lubią koniki. Dziewczynki ze względu na to, że są słodkie i można na nich jeździć, a chłopcy, bo kojarzą im się z Indianami oraz Dzikim Zachodem.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/zabawki-konie/

Konik na biegunach

Od najmłodszych lat staramy się zainteresować dzieci różnymi zabawkami. Wdrażamy do ich życia również te, z którymi sami mieliśmy do czynienia w latach dziecięcych. Jedną z takich zabawek jest konik na biegunach.

Cały fenomen tej zabawki polega na tym, że się kołysze. Można takiego konika dosiąść i udawać, że się na nim pędzi gdzieś hen, za przygodą! Dzieci bardzo lubią odgrywać różne scenki i role, zatem taki konik doskonale się sprawdzi przy tego rodzaju zabawach.

Dobrym pomysłem jest również zakupienie dziecku konika na kiju. Dziecko w wieku przedszkolnym z chęcią będzie dosiadało takiej zabawki i goniło po całym domu, odgrywając scenę galopu na prawdziwym koniu.

Konik dla chłopczyka

Mali chłopcy lubią bawić się konikami, ze względu na to, że kojarzą im się z Dzikim Zachodem. A jak wiadomo, na Dzikim Zachodzie byli Indianie i nieustraszeni kowboje. I właśnie takich bohaterów najchętniej na konikach widzą mali chłopcy. Bawią się oni swoimi figurkami na konikach odgrywając sceny wielkich pościgów na dzikich preriach.

Dla małych chłopców polecamy zakupić figurki kowbojów na koniach, a także Indian, aby mogli odgrywać różne zabawy z ich udziałem. Z pewnością będzie to bardzo trafiony prezent!

Konik dla dziewczynki

Wymarzonym konikiem dla dziewczynek jest oczywiście jednorożec albo kucyk, który jest słodki i można się nim bawić razem z ukochanymi lalkami. Każda księżniczka powinna mieć swojego jednorożca albo kucyka, razem z którym będzie przemierzała świat.

Jeśli więc szukacie prezentu dla małej dziewczynki, zachęcamy was do zakupienia jednorożca albo lalki księżniczki z kucykiem – z pewnością przypadnie do gustu każdej małej dziewczynce!

Przeczytaj też: http://www.boboija.pl/zabawki-do-kapieli-dla-dzieci/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ