Zimą wcale nie trzeba spędzać czasu w domu. Gdy macie dużo czasu, całą rodziną w Warszawie na pewno nie będziecie się nudzić. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na to, jak miło i ciekawie spędzić czas w stolicy!

Rodzinne wyjście na łyżwy

Nie ma lepszego pomysłu na zimową rekreację w mieście niż wyjście na łyżwy. Także w Warszawie na tę porę roku powstają nowe lodowiska, na przykład można wybrać się na Zimowy Narodowy, lodowisko na Starówce albo pojeździć na łyżwach przed Pałacem Kultury i Nauki. Nawet jeżeli nie macie łyżew, to żaden problem, ponieważ można je wypożyczyć na miejscu.

Spacer w zimowym zoo

Chociaż najczęściej zoo odwiedzamy porą letnią, to jednak również zimą ma ono swój nieodparty urok. Wtedy można pooglądać zwierzęta w nietypowej scenerii. Oczywiście, czekają również zwierzęta żyjące w pomieszczeniach, między innymi ryby, gady, owady czy płazy. Taki spacer na pewno będzie czystą przyjemnością!

Centrum Nauki Kopernik

Alternatywą dla spędzania czasu na świeżym powietrzu jest wybranie się do Centrum Nauki Kopernik – największego centrum nauki w Polsce którego celem jest zaangażowanie odwiedzających w lepsze poznanie i zrozumienie świata z wykorzystaniem specjalnych ekspozycji oraz doświadczeń.

Teatr zamiast kina

Dzisiaj najczęściej wybieramy się do kina, jeżeli chcemy coś zobaczyć na dużym ekranie. Warto jednak pamiętać o alternatywnym rozwiązaniu – teatrze. Jeżeli chodzi o takie atrakcje dla dzieci w Warszawie, do wyboru jest kilka różnych teatrów przeznaczonych dla najmłodszych, na przykład Teatr Małego Widza, który zaprasza na spektakle maluchy już od pierwszego roku życia.

Królewski Ogród Światła w Wilanowie

Wystawa plenerowa Królewski Ogród Światła znajduje się w ogrodzie pałacu w Wilanowie. Dzięki magicznym iluminacjom goście mogą wybrać się w wyjątkową wędrówkę połączoną również z pokazami światła i muzyką klasyczną. Królewski Ogród Światła działa codziennie od godziny 16:00 do 21:00 od 22 października 2016 roku aż do 12 marca 2017 roku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ