Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniej zabawki dla dzieci, warto zwrócić uwagę na popularne serie telewizyjne bądź filmowe, które podbijają serca maluchów. Kolorowe bajki i ich sympatyczne postaci sprawiają, że dzieci pragną wejść w posiadanie różnych gadżetów z ulubionej serii, co może pomóc rodzicom w przekonanie ich do zabawek, które pomogą maluchom się rozwinąć. Do takich zabawek należy Psi patrol – cała seria niezwykłych produktów, która bawi i uczy maluchy, opowiadając im o różnych zagrożeniach i sposobie ich rozwiązywania.

Co to jest Psi patrol?

Psi patrol to serial animowany dla najmłodszych dzieci, który w całości został wykonany przy użyciu techniki animacji trójwymiarowej CGI. Dzięki temu kolorowe, przyjazne postaci wydają się dzieciom jeszcze bardziej realne. Program opowiada o przygodach siedmiu szczeniaków, które wraz z chłopcem – Ryderem – pomagają potrzebującym i ratują ich z opresji, stawiając czoła wielu zagrożeniom. Serial posiada trzy serie (łącznie 78odcinków), a każdy z odcinków trwa około 22 minuty.

Fabuła bajki doskonale nadaje się dla najmłodszych dzieci. Dzięki misjom ratunkowym, które są motorem napędowym odcinków serii, dzieci uczą się prawidłowego zachowania, zasad bezpieczeństwa oraz postępowania w sytuacjach kryzysowych. W bajce nie brakuje również cennej wiedzy na temat relacji międzyludzkich z podkreśleniem wartości takich idei jak: szczerość, przyjaźń i pomoc innym.

Psi patrol – zabawki

Podobnie jak inne popularne serie telewizyjne dla najmłodszych, Psi patrol doczekał się całej serii zabawek, wśród których znaleźć można klocki dla dzieci, maskotki, figurki, samochodziki i niewiele innych, które pozwalają maluchom odgrywać scenariusze fabularne znane z serialu, bądź tworzyć zupełnie nowe w oparciu o zabawki i wiedzę zdobytą podczas oglądania bajki.

Ekspert Hulahop.Pl zaleca zainteresowanie dziecka bajką Psi patrol. Informacje z zakresu bezpieczeństwa i odpowiedniego zachowania w sytuacjach kryzysowych są niezwykle ważne, lecz często nie należą do najpopularniejszych tematów poruszanych w produktach dla dzieci, dlatego zdecydowanie warto sięgnąć po serial Psi patrol, by w przyjazny, łatwy w odbiorze sposób oswajać dzieci z tą niezwykle przydatną wiedzą.

Najciekawsze zabawki

Pośród produktów z serii Psi patrol można wyróżnić kilka ciekawych produktów, które pomogą dziecku rozwijać swoją wiedzę i umiejętności społecznościowe. Seria uwzględnia nawet zabawki dla niemowląt w postaci bezpiecznych, miękkich pluszaków bądź ruchomych figurek. Można wśród z nich znaleźć wszystkie postaci z serialu, które tak bardzo lubią dzieci.

Do najciekawszych produktów serii zabawek Psi patrol należą:

  • Figurka akcji z funkcją do pływania – figurki przedstawiają postaci znane z serialu. Wyposażone są w opcję umożliwiającą poruszanie się po wodzie, dzięki czemu są doskonałymi towarzyszami maluchów podczas kąpieli. Równie dobrze sprawdzają się również poza wanną

  • Pojazd akcji z figurką – seria pojazdów zawierająca różnego rodzaju samochody raz z bohaterami znanymi z bajki. Każdy z pojazdów odpowiada innemu zawodowi, dzięki któremu dzieci mogą tworzyć scenariusze, w których bohaterowie pomagają innym, wykorzystując do tego dołączone do zabawki samochodziki

  • Zatoka przygód (klocki) – to zestaw prostych klocków zawierających 71 elementów, w tym figurki postaci, które pozwalają dzieciom na zbudowanie lokacji znanej z bajki. Dzięki figurkom postaci z serialu, dzieci mogą odtwarzać znane historie, bądź wymyślać zupełnie nowe w oparciu o zdobyte przez siebie doświadczenia

  • Weebles Wyspa Fok – to zestaw, w którego skład wchodzi znana z bajki lokacja oraz postać foki w wersji weebles – figurki o zaokrąglonej podstawie, która porusza się podobnie do „bańki wstańki”. Zestaw zawiera holownik oraz kołyszącą się łódź, dzięki czemu zabawa z nieprzewracającą się, kołyszącą się na boki figurką staje się dla dzieci jeszcze bardziej atrakcyjna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ